Znaleziono / 30 ofert

Współpraca agencyjna

Dołącz do Partnerów i Przyjaciół Skisun Travel już teraz aktywacja Twojego Biura w systemie rezerwacyjnym Blue Vendo on line.

Kliknij tutaj i dołącz do Nas już teraz!

Zaloguj się do naszego systemu rezerwacyjnego i sprawdź oferty dla swoich klientów>


https://skisuntravel.bluevendo.pl


WSPÓŁPRACA  AGENCYJNA

JESTEŚMY DLA PAŃSTWA W MERLIN X


Touroperator SKISUN Travel dostępny w Merlin X.

KOD:  SKIS W ofercie SKISUN Travel znajdą Państwo hotele i apartamenty w Austrii, we Włoszech oraz w Czechach. Oferta skierowana jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Do wyboru wiele znanych regionów narciarskich w Alpach i Dolomitach.

Lato w SKISUN Travel to: Chorwacja, Bułgaria, Czarnogóra, Włochy (Jezioro Garda), Węgry i Austria, Piękna Polska.

Dla naszych Klientów, dla Partnerów stworzyliśmy najlepszy produkt turystyczny bazując na swoich doświadczeniach, wiedzy, ale przede wszystkim na bardzo dobrych, ciepłych często przyjacielskich relacjach z hotelarzami w Bułgarii, Chorwacji, Austrii, we Włoszech, w Czarnogórze i w innych krajach Europy.
Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z najlepszymi kontrahentami, hotelarzami i biurami podróży.
Naszym produktem chcemy dzielić się z Wami.

We współpracy z biurami podróży stawiamy na:

  • doświadczenie
  • pasję i wiedzę zdobytą podczas podróży
  • jakość i rzetelność współpracy
  • wzajemne zaufanie i chęć rozwoju

Stawiamy na ekspertów - „mistrzów w swoich fachu”, dla których celem jest przede wszystkim uśmiechnięty klient wracający po jeszcze więcej wakacji.

NIE stawiamy żadnych wymagań czy też warunków finansowych do współpracy z Nami.
NIE stawiamy żadnych wymagań co do wielkości lokalu...wielkości witryny.

Najlepszą „witryną= wizytówką” biura podroży jest jego właściciel, pracownik, a tym samym jego bezcenna wiedza i doświadczenie, jakie buduje relacje i więzi ze swoimi klientami. Jak wchodzimy do biura podroży to czujemy po kliku minutach klimat, otwartość, serdeczność, pasje....to się czuje, tą radość tworzenia wakacji na miarę, radość pracy w turystyce.

Doceniamy Waszą rolę i misję w turystyce w dzisiejszych czasach wszechobecnego internetu, który nie zastąpi ludzkich emocji, relacji i umiejętności słuchania cierpliwie i uważnie. To są wartości i cechy które Was wyróżniają i które należy docenić.
Wasza praca dzisiaj to sztuka tworzenia, umiejętnego „szycia wakacyjnego garnituru”. Tak jak mistrz krawiectwa zna się na materiałach, stylach, modzie...potrafi szyć na miarę i skroić jak najlepiej „do sylwetki garnitur”, by klient czuł się w nim komfortowo i dobrze.

W SKISUN Travel pragniemy wzajemnie się rozwijać, wspierać i dawać jak najlepszy feedback o naszym produkcie, naszym partnerom oferując rozwój w formie szkoleń, coachingu oraz mentoringu.

W naszej strategii rozwoju w SKISUN Travel stawiamy na Was na ludzi z sercem i pasją, ekspertów turystyki, którzy chcą się dzielić swoją bezcenną wiedzą, doświadczeniem o podróżach, krajach, atrakcjach i wycieczkach oraz naszym produktem wakacyjnym ze swoimi bezpośrednimi klientami.

Dołącz do naszych Partnerów
+48 506 400 999

Wpis do ewidencji
Gwarancja Ubezpieczeniowa