Znaleziono / 30 ofert

WAKACJE LATO

WAKACJE LATO

Wakacje w Chorwacji

Chorwacja to od lat ulubiony kraj na letnie wakacje. Niepowtarzalny klimat, zapach drzew piniowych, wyśmienita bałkańska kuchnia, krystalicznie czysta woda Adriatyku przyciąga każdego roku miliony turystów. Długie wybrzeże od Istrii przez, Rjekę, Zadar, Riwierę Makarską aż po Dubrownik oraz liczne wyspy oferują liczne możliwości zakwaterowania oraz spędzenia wspaniałych wakacji.

Zobacz więcej

Wakacje w Bułgarii

Wakacje w Bułgarii ...to ciepłe morze i złote piaski, słoneczne dni, różane i słonecznikowe pola, historia i kultura, tradycja i bałkańska kuchnia...wakacyjny raj tak blisko Polski.
Bułgaria ze swoimi piaszczystymi plażami, wydmami i ciepłym Morzem Czarnym była w latach 70 i 80-tych ubiegłego wieku wakacyjnym rajem dla Polaków.

Zobacz więcej

Wakacje w Czarnogórze

Zakochaj się w Czarnogórze. Mały kraj ludzi z dużym sercem, miejsce w którym Twoje wakacje nie będą monotonne, to miejsce magiczne, bajkowe.

Zobacz więcej

Wakacje na Węgrzech

Węgry – najbardziej znanym miejscem na letni wypoczynek jest oczywiście jezioro Balaton. Czysta i ciepła woda, zadbane plaże, średnie temperatury ok. 30 st. C i  rozwinięta infrastruktura przyciągają turystów z całej Europy.

Zobacz więcej

Wakacje w Austrii

Austria – ten mały górzysty kraj warto odwiedzić nie tylko zimą, ale też latem, wiosną czy jesienią. To raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. Na turystów czekają tysiące kilometrów tras górskich wędrówek, liczne trasy rowerowe, kolejki linowe…

Zobacz więcej
Dorota Ostalska

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami