Znaleziono / 30 ofert

O nas

Motto, naszego z pasją i sercem tworzonego biura podróży SKISUN TRAVEL, to:


„Twój wakacyjny Cel – Naszym Celem.

Mamy 2 różne charaktery, inne zainteresowania, różne pasje, ale jeden wspólny Cel.

Jesteśmy podróżnikami i na bazie własnych doświadczeń tworzymy wakacyjny produkt.

Owocem wspólnych podróży przez Europę jest nasze biuro podróży SKISUN Travel. Tutaj możemy łączyć nasze pasje i wiedzę, przygotowując jak najlepszy produkt hoteli i apartamentów na Państwa wymarzone wakacje.

SKI – to pasja Doroty to nart, do gór. SUN  - pasja do Chorwacji. Dorota jest instruktorem snowboardu, wielokrotnie zorganizowała imprezy otwarcia sezonu w Alpach w Austrii, czy też we Włoszech. Swoją pasję do narciarstw przekazuje także dwójce swoich dzieci. Zna doskonale regiony narciarskie, trasy, infrastrukturę i bazę hotelową. „Zima w Austrii czy Włoszech jest piękna. Do tego dzień spędzony na nartach, po nim apress ski i relaks w basenie czy saunie to to co Wam polecam”.

Dorota – ukończyła studia magisterskie na AWF w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja. Już w czasie studiów pracowała jako instruktor fitness, instruktor snowboardu, wychowawca kolonijny i pilot wycieczek. „Podróżowanie, wyjazdy, poznawanie ludzi, ich życia i kultury wpoili mi rodzice, z którymi od dziecka zwiedzałam świat. Zimą zawsze wybieram narciarskie stoki, no prawie zawsze… czasem kuszą dalekie podróże… Moje ulubione kraje na letnie wakacje to Chorwacja i Grecja, no i oczywiście polskie Mazury”. Doświadczenie w tworzeniu produktu zdobyła pracując 12 lat jako Senior Product Manager w dużym koncernie turystycznym. Obecnie jako właściciel biura tworzy dla Państwa produkt turystyczny na letni i zimowy wypoczynek.

Artykuły w prasie turystycznej o SKISUN TRAVEL

TUR-INFO

Wakacje z dojazdem własnym - SkiSun Travel zaprasza do współpracy.

RZECZPOSPOLITA TURYSTYKA

Duet SkiSun przekonuje do siebie agentów turystycznych.

Każdy z Nas ma swoje wakacyjne Cele, marzenia... dla jednych najważniejsze jest słońce i plaża, dla innych zwiedzanie, dla dzieci pływanie, aquaparki, animacja i radość zabawy – ale wakacje mają jeden wspólny Cel,  by ten wakacyjny czas razem był najlepszym, dobrym czasem dla rodziny, dla każdego z Nas.

Realizacja celów i spełnienie wakacyjnych  marzeń, by wakacje były najlepszym czasem razem dla każdego naszego Turysty to nasz wspólny Cel.